ПРО НАС АСОРТИМЕНТ ІНФОРМАЦІЯ ПРАЙС-ЛИСТИ КОНТАКТИ ЗАЛИШИТИ ЗАПИТ

Автоматичний полив (автополив). Крапельний полив.

Як і людина, рослини мають свої потреби. Для існування їм потрібна певна територія, відповідна температура, світло, повітря і звичайно ж вода. Найчастіше саме останнє найбільше потребують наші зелені друзі. Тому найважливішим завданням садівників є своєчасний і оптимальний полив ділянки, газону або зелених насаджень на дачі.

При невеликих територіях і малій кількості рослин полив не є проблемою. Інша справа, якщо потрібно полити близько 20 соток землі, тягаясь зі шлангом. При цьому потрібно враховувати вид рослин, стадію зростання, час року, тип ґрунту. Погодьтеся, завдання не з легких. Саме в таких ситуаціях багато хто замислюється про те щоб автоматизувати процес, а саме - налаштувати автоматичний полив.

Автоматичний полив (автополив) - це сучасний і зручний спосіб догляду за рослинністю. Він забезпечує максимально якісний полив всіх рослин. Такого ефекту не можна домогтися ручним способом. Автополив тому так і називається, тому що система працює автономно, без втручання людини. Варто лише раз встановити і налаштувати автополив, і можна більше не турбуватися про регулярне надходження води до рослин на ділянці.


Автоматичний полив


Автоматичний полив управляється контролером. Саме з його допомогою регулюється цикл зрошення - можна встановлювати необхідну норму витрати води, час і тривалість поливу. Для різних рослин вашої ділянки можна програмувати різний режим поливу. Для газону він може бути одним, а для клумби зовсім іншим.


Автополив має ще один важливий плюс: система включає в себе наявність метеодатчиків, які реагують на зміни погоди, і в дощ полив здійснюватися не буде. Сидячи в квартирі, ви не будете турбуватися про те що система поливає газон на дачі під час дощу. Автоматичний полив, враховуючи потреби різних рослин, сам планує полив, так щоб вода надходила в потрібний час і в потрібній кількості. Ваш газон буде мати чудовий вигляд, і мало хто здогадається, що це все завдяки системі автополиву. Адже поливальні головки заховані під землею і піднімаються на поверхню тільки коли відбувається полив. Труби також закопують в землю на глибину 30-35 сантиметрів. Тому автополив ніяк не зіпсує Ваш ландшафтний дизайн. Що стосується поливальних головок, вони можуть бути досить різними і підбираються залежно від призначення. Наприклад, полив клумб найкраще здійснюється за допомогою невеликих розбризкувачів віяльного типу. Полив газонів і спортивних майданчиків забезпечують потужні імпульсні і роторні головки. У разі якщо для рослин потрібні крапельний полив, в якості кінцевих пристроїв в системі автополиву використовують крапельниці. Крапельний полив буде цікавий тим, хто вирощує на своїй ділянці овочі, які вимагають постійно зволоженого грунту.

Крапельний полив особливо корисний сільськогосподарським культурам в період вегетації. Особливо люблять крапельний полив огірки, полуниця і виноград.

Зараз вже не модно влаштовувати на дачі город з грядками, овочі і фрукти можна вільно купити на будь-якому ринку, а прикрасою заміського ділянки виступає газон і клумби з квітами. Дуже важливо правильно організувати полив газону, щоб він радував вас з ранньої весни до пізньої осені. Автоматичний полив - одне з основних вимог для підтримки нормального стану газону. Крім цього важливо вчасно стригти газон, не допускати розростання листя (у газону зі змішаними сортами трави). Для налаштування системи поливу газону слід запрошувати фахівця (щоб він правильно налаштував інтервали між поливами, в залежності від сорту трави). Потрібно стежити за якістю води на ділянці. Можливо, для вашої ділянки доведеться створити спеціальне водосховище, щоб водопровідна вода могла відстоятися і не зіпсувати кількістю солей газон.

Ми вже згадували раніше, що автоматичний полив управляється програмованим контролером. За його командою електромагнітні клапани по черзі вмикають і вимикають полив в певному секторі. Клапани також розміщують в грунті, в спеціальних коробках. Крім всіх перерахованих елементів, система, що забезпечує автоматичний полив, також повинна мати насосну станцію, а в разі потреби і накопичувальну ємність для води.

Самостійне проектування та встановлення системи автополиву - завдання складне і вимагає детального прорахунку всіх деталей. Тому краще передати цю роботу професіоналам.

Більш докладно про наше обладнання і його вартость дивіться на сторінці Прайс-Листи