ПРО НАС АСОРТИМЕНТ ІНФОРМАЦІЯ ПРАЙС-ЛИСТИ КОНТАКТИ ЗАЛИШИТИ ЗАПИТ

Рулонний Газон (Україна)

У 2003 році компанія "Українські газони" однією з перших в Україні почала промислове виробництво готових газонів.

Готовий газон вирощується на спеціально підібраних піщано полях компанії протягом двох років. Для того, щоб отримати густе життєздатне трав'яне покриття насиченого зеленого кольору, застосовується комплексний підхід: підбір грунту особливого складу, внесення необхідних добрив, підбір суміші насіння трав найвищих кондицій, використання спеціальної техніки, а також суворе дотримання технологій.

Група компаній "Українські газони" - це перший виробник рулонного газону на території України, який зберігає своє лідерство на ринку за рахунок пропозиції продукції високої якості та постійного вдосконалення технології.

Компанія є членом міжнародної асоціації виробників готового газону Turfgrass Producers International (TPI), штаб-квартира якої знаходиться не далеко від Чикаго в США.

Рулонний газон, який пропонує компанія, дійсно унікальний, він виготовляється за спеціальною технологією, яка не має аналогів в Україні. Газон вирощують з насіння трави спеціальних сортів останньої селекції, завдяки чому, трава залишається завжди густою, красивою і насичено зеленою, також при вирощуванні використовується грунт особливого складу. Саме такою травою вистилаються кращі ігрові поля Європи і країн Америки.

Українські Газони - вибір №1

Ми працюємо для Вас!